MAZURY CZARTERY

logo1

W swojej siedzibie w Rydzewie – czarter jachtów na Mazurach, usługi portowe, remonty jachtów, zabudowy jachtów, slipowanie, zimowanie jednostek pływających

J A N M O R   28

 

Duży, komfortowy jacht do rodzinnego pływania dla 8 osób. Obszerny kokpit i nowoczesny osprzęt zapewniają wygodę i łatwość żeglugi. Jacht został wyróżniony na Targach Wiatr i Woda 2001, wyposażony jest w nowoczesny osprzęt ułatwiający pełną obsługę z kokpitu, stateczny, bezpieczny posiada zarówno wygodny kokpit ze stolikiem jak i kabinę zapewniającą komfort nawet podczas stania.

Posiadamy 2 jachty o nawie:  FADO  PROMIL

OPIS I ZDJĘCIA JACHTÓW – zobacz

 

S O L I N A   27

 800x600

Nowoczesny jacht turystyczny, szybki, zwrotny, bezpieczny i łatwy w obsłudze. Oprócz wspaniałych walorów nautycznych jest bardzo wygodnym jachtem zapewniając dużo miejsca nawet dla ośmiu osób. Kambuz wyposażony we wszystko, co potrzebne, aby normalnie gotować, posiada duży przedział sanitarny, mnóstwo szafek, jaskółek i bakist.

Posiadamy 1 jacht

OPIS I ZDJĘCIA JACHTÓW – zobacz

 

A N T I L A   2 4

 

Posiada bardzo obszerne wnętrze, w którym znalazło się miejsce na koje dla 8 osób, kambuz i toaletę. Jest jednostką bardzo szybką i z pewnością zadowoli wymagajacych żeglarzy. Nawet w bardzo trudnych warunkach pogodowych jacht prowadzi się pewnie i bezpiecznie. Wszytskie liny do obsługi jachtu zostały sprowadzone do kokpitu co dodatkowo zwieksza komfort żeglugi. Obszerny i wygodny kokpit może z łatwością pomieścić całą załogę.

Posiadamy 5 jachtów o nazwie:  LUCKY  BORA  MILA  PASAT  MISTRAL

OPIS I ZDJĘCIA JACHTU –  zobacz

T A N G O  7 8 0

 

Sprawdzone, niezawodne oraz wygodne jednostki regatowo – turystyczne. Tango 780 to wygodna i przestronna konstrukcja przy równocześnie jednej z największych szybkości żeglowania wśród turystycznych jednostek pływających. Przestronne wnętrze: wygodne mieszkanie dla 6 osób, obszerny kambuz, oddzielona kabina WC, bardzo duża ilość bakist oraz jaskółek, duży wygodny kokpit, łatwy w obsłudze sprzęt pokładowy.

Posiadamy 4 jachty o nazwie:  TWISTER  MONSUN  TORNADO  ORKAN

OPIS I ZDJĘCIA JACHTÓW –  zobacz

T A N G O   7 3 0

 

Jacht niezwykle szybki oraz bardzo zwrotny. Kokpit duży i wygodny z rozkładanym stolikiem. Wszystkie liny obsługiwane są z kokpitu. W kabinie szafka kambuzowa, kuchenka dwupalnikowa ze zlewozmywakiem, stolik szuflady, jaskółki, bakisty.

Posiadamy 3 jachty o nazwie: BIANCA  LANCET  SANDRA

OPIS I ZDJĘCIA JACHTÓW  –  zobacz

 

P E G A Z   7 3 7

Jacht rodzinny, bezpieczny, zdobył uznanie wśród klientów za funkcjonalność i komfort pływania, szerokość pokładu pozwala na swobodne rozmieszczenie 6-osobowej załogi zarówno w kokpicie jak i w kabinie.

Posiadamy 1 jacht o nazwie:   FERBUY

OPIS I ZDJĘCIA JACHTU  –  zobacz

 

 P O L E C A M  Y
 

Narty we Włoszech, rejsy na Mazurach

www.oki-vita.pl

KONTAKT Z NAMI

Wypożyczalnia Rydzewo

11-511 Miłki
ul.Mazurska 93

BOSMAN MIREK: 513-105-654

port_rydzewo

POGODA
Aktualnie w rydzewie
19 grudnia 2014, 10:20
Pochmurnie
Pochmurnie
9°C
aktualne ciśnienie: 1000 mb
prędkość wiatru: 8 m/s WSW
Wiatr w porywach: 8 m/s
wschód słońca: 07:48
zachód słońca: 15:11